İhlalin kaynağına ulaşıyoruz

Net Koruma 2012 yılında kurulan internet ortamında gerçeklen suç ve ihlallerin önlenmesi için çalışma gerçekleştiren dünyada 12 ülkede yer alan 75’den fazla bankalara ve kurumsal şirketlere karşılaştıkları bilişim suçu, phishing(oltalama) vakaları, marka ve telif hakkı ihlallerinin önlenmesi için konusunda profesyonel uzmanlardan oluşan ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Net Koruma internet ortamında yer alan suç ve ihlal vakalarını en kısa sürede ortadan kaldırmak ve çözüme ulaştırmak için 7x24x365 çalışma prensibiyle hizmet sunmaktadır.

Amacımız, internet ortamında gerçekleşen ve marka itibarınızı etkileyen tüm vakaların önlenmesini sağlayarak müşterilerinizin şirketinize duydukları güveni korumaktır.

Dünyanın farklı lokasyonlarında yer alan 3 farklı ofisimiz ile internet suç ve ihlalleriyle en etkili mücadeleyi sunmayı amaçlamaktayız.

Geliştirdiğimiz Anti-Phishing ve Anti-Piracy yazılım panellerinde yer alan güçlü monitor servisleri ile suç vakalarının otomatik olarak tespit edilmesi ve erişime engellenmesini sağlamaktayız.

 

Ne Yapıyoruz?


• Online ortamlarda yer alan phishing (oltama) vb. dolandrıcılık aktivitelerinin Anti-Phishing yazılım paneliyle tespit edilmesini ve bu aktivitelerin en kısa zaman diliminde durdurulması
• İnternetin tüm alanlarında yaşanılan marka / telif / alan adı ihlallerinin önlenmesi
• Online itibar yönetimi ile sizin ya da şirketiniz ile ilgili internette yer alan kişilik haklarınızı ihlal eden tüm içeriklerin kaldırılması
• Sahip olduğunuz marka haklarının korunması için gerekli başvuru ve itiraz süreçlerinin yönetilmesi
 

 

konularında alanlarında uzman profesyonel ekibiyle 2012'den bu yana 100'ün üzerinde kurumsal firmaya hizmet sunmaktayız.

1

Bizimle İnternette Güvendesiniz.

Net Koruma geliştirdiği arayüz yazılım ürünleriyle internet ortamında yer alan tüm ihlal, dolandırıcılık ve telif haklarınızı ihlal eden durumların anında tespit edilmesini ve erişime engelleme süreçlerini yönetmektedir. Her geçen gün sunmuş olduğu servislerimizi geliştirmekte ve ihlallerin en kısa sürede tespit edilmesini sağlamaktayız.

 

 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Demo
Talebi